Contacten

Belangrijke adressen:

►  email-adres webbeheerder:       webbeheer@lutherszeeland.nl

Bezoekadres kerk:Zierikzeebrievenbus 2

Evangelisch-Lutherse Gemeente Zierikzee-Zeeland

Gat van West Noord Westen 1

4301 BD  Zierikzee

                      Koster:     Familie R. van der Bijl – Pannekoek

                                       Telefoonnummer:        0111 – 852 655

                                       email adres:      trvdbijl@zeelandnet.nl  

Nieuwe afbeelding (16)

 

Samenstelling kerkenraad:

►  email-adres voor alle kerkenraadszaken:

   info@elgzierikzee.nl

  • Voorzitter en diaken:

De heer H.E. Gordijn, Zeelandiahoeve 91,

1187 MA  Amstelveen

Telefoonnummer:    06 – 5380 2790

                       email:  h.e.gordijn@gmail.com

  • Secretariaat en ouderling:

De heer E. Ponsen, Reigerstraat 17,     

                      4302 XA  Zierikzee

                      Telefoon:    0111 – 417 441 

                      email:  scriba@elgzierikzee.nl

  • Diaconie:

Mevrouw G. Koutstaal – van der Ent, Pimpelmeesstraat 18,

4302 WW  Zierikzee

Telefoonnummer:    0111 – 420 109

                       email:  diaconie@elgzierikzee.nl

  • Kerkrentmeester:

De heer J.B. Val, Hoogstraat 4,

                       4285 AH  Woudrichem

                         Telefoonnummer:   0183 – 304 586

  • Pastoraat:

Noordelijk deel ( = Goeree-Overflakkee, Schouwen-Duiveland, Tholen, West Brabant en stad Goes e.o.)

Ds. J. Smink

Telefoonnummer:  0111 – 712 071

email:   pastoraat@elgzierikzee.nl

 

Zuidelijk deel ( = Noord-Beveland, Zuid-Beveland, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen)

Vacant, via secretariaat

Contacten:

email

  • Contactpersoon voor de Bevelanden en Walcheren:

De heer J.J. Jooss, Middelmeet 69, 4464 AZ  Goes

                       Telefoonnummer:  06 – 5286 8647

                       email:  jjjooss@zeelandnet.nl

  • Contactpersoon voor Zeeuws Vlaanderen:

De heer I.W. Quaars, Middelmeet 69, 4501 BZ  Oostburg

Telefoonnummer:  0117 – 308 319

email:   quaarsj@zeelandnet.nl

  • Redactie ’t Zwaantje:

De heer E. Ponsen, Reigerstraat 17, 4302 XA Zierikzee

Telefoonnummer:   0111 – 417 441

email adres:     redactiezwaantje@lutherszeeland.nl

  • Ledenadministratie:

De heer E. Ponsen, Reigerstraat 17, 4302 XA Zierikzee

Telefoonnummer:   0111 – 417 441

email adres:     ledenadministratie@lutherszeeland.nl